Panele szklane z oświetleniem LED

Szklane panele top glass to idealne rozwiązanie zarówno do zastosowania w domu jaki i w biurze firmowym. Na szczególną uwagę zasługują szklane panele LED, które są nie tylko ozdobą wnętrza, ale również spełniają swoją funkcję praktyczną.

Postaw na oryginalność i zaskocz swoich gości lub klientów. Dowiedz się jak można wykorzystać panele wykonane z wysokiej jakości szkła top glass w domowym zaciszu lub firmie.

AUTOR

TOP GLASS

KATEGORIA

SZKŁO

OPUBLIKOWANO

28 Marca 2018

FACEBOOK

TOP GLASS Jasioski

Jak wykorzystać panele
LED w domu?

P

anele LED idealnie sprawdzają się zarówno w kuchni, salonie jak i łazience. Warto podkreślić, że są jednymi z najnowszych wyznaczników trendów, które wykorzystywane są podczas projektowania wnętrz. Szklane panele top glass są nowoczesną alternatywą ceramicznych płytek, które można zastąpić zarówno w kuchni jak i w łazience. Szkło top glass bardzo efektownie prezentuje się pomiędzy szafkami kuchennymi szczególnie jeśli na nich znajduje się nowoczesny motyw graficzny. W nowoczesnych kuchniach mogą być również wykorzystane jako powierzchnie wysepek. Dzięki temu zyskujemy praktyczny i efektowny blat, który dzięki najwyżej jakości szkła top glass jest odporny na uszkodzenia jak i działanie wysokich temperatur.

Szklane panele LED są również bardzo designerską ozdobą, którą można wykorzystać w salonie czy w korytarzu. Dyskretne podświetlenie zbuduje wyjątkowy klimat oraz nastrój, a do tego sprawi, że wnętrze nabierze oryginalnego wyglądu.

Zastosowanie szklanych paneli
TOP-GLASS w firmie

Szklane panele LED to nie tylko ozdoba, którą można wykorzystać w domu – to również praktyczne rozwiązanie, które coraz chętniej wykorzystywane jest w biurach firm.
Warto podkreślić, że biurowe pomieszczenia, w których wykorzystane są szklane panele LED są bardziej przestrzenne, a praca w nich jest bardziej komfortowa i oczywiście wydajniejsza. Szklane panele z oświetleniem LED są przede wszystkim praktycznym zastosowaniem, na którym można umieścić logo firmowe, slogany czy po prostu reklamę. To bardzo oryginalny sposób na to, by osiągnąć wymowny przekaz dla klienta. Nowoczesnym rozwiązaniem mogą być również blaty biurek czy podświetlane półki na ścianie.

Zalety zastosowanie szklanych paneli top glass z podświetleniem LED

Przede wszystkim podkreślić należy, że szkło top glass jest bardzo odporne na uszkodzenia
i zarysowania. Dodatkowo zamontowane podświetlenie LED krawędziowe lub na całej powierzchni sprawia, że szklany panel staje się bardzo oryginalną ozdobą. Ważną kwestią jest również energooszczędność żarówek LED, które pozwalają niskim kosztem urozmaicić wnętrze. Rozproszone światło najlepiej prezentuje się z oryginalną grafiką lub firmowym logo. Dzięki szklanym panelom top glass możliwe jest przeprowadzenie bardzo szybkiej metamorfozy wnętrza. Warto również podkreślić, że panele są również bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Szklana powierzchnia idealnie czyści się przy użyciu tradycyjnego płynu do mycia szyb.