ico kuchnia
ico kuchnia

JEDNOKOLOROWE PANELE SZKLANE DO KUCHNI

Proponujemy jednokolorowe panele szklane dla miłośników prostoty i elegancji. Takie panele doskonale komponują się z każdym wnętrzem, stanowiąc idealne dopełnienie kuchni w dowolnym stylu.

Zapewniamy nieograniczony wybór kolorystyki paneli szklanych

W TopGlass Jasioski jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej wyszukane kolorystyczne życzenie. Nasza paleta RAL/NCS (link) obejmuje 1625 kolorów dając potężny wybór odcieni. Jeśli jednak nawet ona nie spełni oczekiwań, to na życzenie Klienta możemy w niemalże 100 %, odtworzyć dowolnie wybrany odcień. Daje to możliwość idealnego dopasowania koloru szkła np. Do użytej w kuchni farby, czy jakiegoś charakterystycznego elementu wystroju. W procesie produkcji paneli szklanych stosujemy najwyższej jakości lakiery Eco+.

Poza bezpieczeństwem ich wykorzystania w kuchni, ich niewątpliwą zaletą jest trwałość – swoją pierwotną barwę utrzymują przez długie lata.

projekt szkło lacobel

Zapewniamy nieograniczony wybór kolorystyki paneli szklanych

TopGlass Jasioski oferuje 1625 kolorów paneli szklanych z palety RAL/NCS, a także możliwość niemalże 100% reprodukcji dowolnego odcienia na życzenie klienta. Nasze wysokiej jakości lakiery Eco+ gwarantują trwałość i bezpieczeństwo, utrzymując pierwotną barwę przez lata

projekt szkło lacobel
img2

Lakierowane szkło ułatwia utrzymanie czystości

Kuchnia jest zwykle miejscem, gdzie szczególnie zależy nam na utrzymaniu czystości. Nasze panele szklane posiadają w tym zakresie kolejny atut – łatwość czyszczenia. Wystarczy tu zwykły płyn do szyb, a efekt zawsze zadowoli nawet wymagających.

W naszej ofercie mamy również opcję szkła z powłoką antybakteryjną. Naniesiona na szkło warstwa jonów srebra eliminuje nawet 99,9 % bakterii i grzybów.

To świetne rozwiązanie dla osób np. Z alergiami.

Lakierowane szkło ułatwia utrzymanie czystości

Nasze panele szklane w kuchni gwarantują łatwość utrzymania czystości, wymagając jedynie zwykłego płynu do szyb. Oferujemy też opcję szkła z powłoką antybakteryjną, eliminującą do 99,9% bakterii i grzybów, idealną dla alergików.

img2

Stosujemy wytrzymałe szkło hartowane bezpieczne dla domu oraz dzieci!

W TopGlass jednokolorowe panele szklane, wytwarzane są z bardzo wytrzymałego szkła hartowanego o grubości od 4 do 12 mm. Ich zastosowanie może być zatem różnorakie – od wykończenia ściany między szafkami, po wykorzystanie np. Jako blat kuchenny.

Szkło hartowane jest również odporne na wysokie temperatury, zatem może być z powodzeniem zamontowane nawet w pobliżu kuchenek gazowych.

img3

Stosujemy wytrzymałe szkło hartowane bezpieczne dla domu oraz dzieci!

W TopGlass tworzymy jednokolorowe panele szklane z wytrzymałego szkła hartowanego (4-12 mm), które mogą służyć do różnych zastosowań, np. jako wykończenie ściany lub blat kuchenny. Są one również odporne na wysokie temperatury, idealne nawet w pobliżu kuchenek gazowych.

img3