Nasza metoda produkcji paneli to nadruk UV LED+
Jest to najbardziej trwała oraz ekologiczna metoda naniesienia atramentu na szkło!

Druk UV LED+ zapewnia natychmiastowe utwardzenie drukowanego obrazu, z możliwością dopasowania nasycenia.
Przy natychmiastowym utwardzeniu uzyskujemy wielowarstwową teksturę oraz efekt podniesionego druku, zapewniającego wydruk wymiarowy 4k 1400 DPI.
Druk UV LED+ jest przyjazny dla środowiska poprzez minimalne emisje i niskie zużycie energii.

Nadruk wykonany na panelach jest odporny na temperaturę, wilgoć oraz promienie słoneczne. Nasza firma nie stosuje popularnej metody laminowania szkła folią – jest to przestarzałe rozwiązanie, które nie gwarantuje trwałości. Nasi fachowcy wykonali kilkanaście montaży, które były poprawkami po firmach, które stosowały technologię klejenia folii. W każdym z przypadków folia po około roku zaczęła się odwarstwiać, kurczyć, pojawiały się bąble lub zanieczyszczenia dostawały się między warstwę folii a szkło.

Na wizualizacji można zobaczyć jak powstają nasze panele i dlaczego są takie trwałe

Nasza oferta

Posiadamy szkło typu FLOAT, OPTIWHITE oraz CRYSTALWHITE – podstawowa grubość szkła hartowanego bezpiecznego na której wykonujemy większość paneli to 4mm, aczkolwiek jesteśmy w stanie produkować panele na grubościach od 4mm, 6mm, 8mm, 10mm oraz 12mm.

Jeśli macie problem z wyborem szkła, które będzie najbardziej odpowiednie, dlaczego różnią się cenowo poniżej przedstawiamy wizualizację którą ułatwi wam wybór 🙂

FLOAT – szkło które w swojej naturze jest produkowane z lekko zielonkawym zabarwieniem, przez co nie jest odpowiednią opcją przy nadruku z białymi kolorami czy różnorodnością barw.

OPTIWHITE –  szkło posiadające mniejszą zawartość żelaza. Uzyskany w ten sposób efekt, nie posiada zielonkawego zabarwienia i zapewnia większą przejrzystość grafiki dzięki wyraźnie czystszej bieli.

CRYSTAL WHITE – najnowszy rodzaj szkła, numer jeden wśród szklanych paneli z grafikami. Dzięki technologii pozwalającej na wydruk w najwyższej jakości ponad 300 DPI na PX uzyskujemy najczystszą jakość grafiki na szkle crystalwhite które jest poddane kilkukrotnej rafinacji aby uzyskać idealną przejrzystość, dodatkowo producent dostarcza własne ekologiczne atramenty bez cykloheksanonu dzięki czemu nadruk jest wyrazisty z wysokim kontrastem.

Przejdź do darmowej wyceny

Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny. Pozwoli oszacować orientacyjny koszt usługi.

Zaufali nam

Dziękujemy za zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni oraz za docenienie pasji i zaangażowania, jakie wkładamy przy produkcji nawet najmniejszego projektu.

Dzięki Wam codzienna praca staje się dążeniem do perfekcji.