TOP-GLASS Jasioski

SZKLANE panele z GRAFIKĄ do łazienki

Oferujemy produkcję – montaż – pomiar na terenie całego Dolnego Śląska!

Ten rodzaj paneli jest wykonany w taki sposób, aby szkło było odporne na wilgoć. Zaletą produktu TOPGLASS Jasioski jest przede wszystkim łatwość usuwania zabrudzeń i zacieków, które powstają od namiaru wody.

TOP-GLASS Jasioski

Koniec z nadmiernym szorowaniem kafli czy fug! Pielęgnacja paneli łazienkowych TOPGLASS będzie od teraz czystą przyjemnością!

TOP-GLASS Jasioski

Wybierz panel szklany, który przedstawiając na tafli szkła wybraną grafikę stworzy imponujący efekt dekoracyjny w Twoim wnętrzu.

TOP-GLASS Jasioski

Panele szklane do łazienki TOPGLASS to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także połączenie artystycznych motywów i pomysłowych aranżacji.

Technologia drukowania naszym atramentem na 7-kolorowej maszynie Agfa Anapurna gwarantuje fotorealistyczne odwzorowanie kolorów, wysoką odporność na promieniowanie ultrafioletowe i znacznie dłuższą ekspozycję.

Panele szklane do łazienek TOPGLASS wykonujemy

NA WYMIAR

ORYGINALNYM ATRAMENTEM

OD POMIARU DO MONTAŻU

Z GWARANCJĄ

trwałą metodą UV LED+

z realistycznym odbiciem obrazu (1440 x 1440 dpi)

Dodatkową ochroną ikonka

zwiększającą poziom bezpieczeństwa w łazience jest zastosowanie szkła hartowanego, które jest kilkukrotnie bardziej odporne na uszkodzenia, stłuczenie i gwałtowne zmiany temperatur.

W przypadku, kiedy panele szklane są montowane do miejsca gdzie jest dużo ruchu, są wysokie temperatury, bądź szkło jest narażone na uszkodzenie, zalecamy hartowanie – unikniemy dzięki temu ewentualnego stłuczenia czy uszkodzenia tafli.

TOP-GLASS Jasioski

Za gładką taflą szkła w łazience

można umieścić wybrany wzór, ulubione zdjęcie czy twoją własną pamiątkę z wakacji!

Jeśli nie posiadasz motywu jaki chcesz umieścić na panelu zalecamy skorzystanie z naszej strony ze wzorami TUTAJ lub skorzystanie z naszego poradnika jak odszukać idealny wzór na twój panel TUTAJ spośród 35 milionów zdjęć!

TOP-GLASS Jasioski

Nasze realizacje

U nas otrzymasz GRATIS!

  • Wizualizacja po pomiarze
  • Szlifowanie krawędzi szkła
  • Dowolne zdjęcie z fotolia
  • Projekt paneli
Trwa wczytywanie