Odkryj autorską kolekcję kolorów FIRMY TOPGLASS JASIOSKI

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów oraz odpowiadając na ich oczekiwania, stworzyliśmy autorską kolekcję kolorów do zastosowania na panelach szklanych.

Nasza kolekcja Premium

Kolekcja została stworzona z myślą o wymagającym kliencie, który ceni indywidualizm, estetykę, bezpieczeństwo oraz trwałość. Obejmuje 37 unikalnych i zróżnicowanych barw.

ikonka
37 unikalnych
i zróżnicowanych barw
ikonka
oryginalny design
ikonka
wysoka jakość
ikonka
na bazie
certyfikowanych,
ekologicznych farb
ikonka
bezpieczne dla dzieci
i osób szczególnie
wrażliwych
ikonka
bezpieczne dla dzieci
i osób szczególnie
wrażliwych
szklane panele 3

Tworząc kolekcję Premium, zadbaliśmy zarówno o oryginalny design, jak i wysoką jakość produktu. Nasze kolory powstały na bazie certyfikowanych, ekologicznych farb, które są bezpieczne dla dzieci i osób szczególnie wrażliwych. Zaawansowana technologia produkcji nadaje im natomiast ponadprzeciętną siłę krycia oraz trwałość nasycenia barwą. W procesie produkcji koloru ze względu na wysoką alkaliczność (pH ponad 11) są wykorzystywane wyłącznie wyselekcjonowane pigmenty nieorganiczne.

color picker
color picker icon

Dostępna paleta barw jest uboższa niż w przypadku np. RAL czy NCS, ponieważ niektóre substancje barwiące ulegają rozkładowi w zasadowym środowisku. Zastosowanie tylko najtrwalszych pigmentów zapewnia wieloletnią odporność na niszczące działanie promieniowania UV oraz brak zmian koloru przy kuchenkach gazowych.

water color icon

Dzięki zastosowaniu szkła wodnego potasowego kolory łączą się z podłożem na drodze reakcji chemicznej, tworząc mikroporowatą paroprzepuszczalną strukturę, w przeciwieństwie do szkła ral czy ncs, gdzie wiązanie jest procesem fizycznym, błonotwórczym.

water glass
safe
fire icon

By zapewnić Państwu dodatkowy poziom bezpieczeństwa i wytrzymałości naszych paneli, przy produkcji stosujemy jedynie szkło hartowane, które jest kilkukrotnie bardziej wytrzymałe na uszkodzenia od uderzeń oraz temperatury, dlatego możemy je montować przy kuchenkach gazowych.