Odkryj autorską kolekcję kolorów FIRMY TOPGLASS JASIOSKI

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów oraz odpowiadając na ich oczekiwania, stworzyliśmy autorską kolekcję kolorów do zastosowania na panelach szklanych.

Nasza kolekcja Premium

Kolekcja została stworzona z myślą o wymagającym kliencie, który ceni indywidualizm, estetykę, bezpieczeństwo oraz trwałość. Obejmuje 37 unikalnych i zróżnicowanych barw.

ikonka
37 unikalnych
i zróżnicowanych barw
ikonka
oryginalny design
ikonka
wysoka jakość
ikonka
na bazie
certyfikowanych,
ekologicznych farb
ikonka
bezpieczne dla dzieci
i osób szczególnie
wrażliwych
ikonka
bezpieczne dla dzieci
i osób szczególnie
wrażliwych

Tworząc kolekcję Premium, zadbaliśmy zarówno o oryginalny design, jak i wysoką jakość produktu. Nasze kolory powstały na bazie certyfikowanych, ekologicznych farb, które są bezpieczne dla dzieci i osób szczególnie wrażliwych. Zaawansowana technologia produkcji nadaje im natomiast ponadprzeciętną siłę krycia oraz trwałość nasycenia barwą. W procesie produkcji koloru ze względu na wysoką alkaliczność (pH ponad 11) są wykorzystywane wyłącznie wyselekcjonowane pigmenty nieorganiczne.

Dostępna paleta barw jest uboższa niż w przypadku np. RAL czy NCS, ponieważ niektóre substancje barwiące ulegają rozkładowi w zasadowym środowisku. Zastosowanie tylko najtrwalszych pigmentów zapewnia wieloletnią odporność na niszczące działanie promieniowania UV oraz brak zmian koloru przy kuchenkach gazowych.

Dzięki zastosowaniu szkła wodnego potasowego kolory łączą się z podłożem na drodze reakcji chemicznej, tworząc mikroporowatą paroprzepuszczalną strukturę, w przeciwieństwie do szkła ral czy ncs, gdzie wiązanie jest procesem fizycznym, błonotwórczym.

By zapewnić Państwu dodatkowy poziom bezpieczeństwa i wytrzymałości naszych paneli, przy produkcji stosujemy jedynie szkło hartowane, które jest kilkukrotnie bardziej wytrzymałe na uszkodzenia od uderzeń oraz temperatury, dlatego możemy je montować przy kuchenkach gazowych.

Splashback: Petrol Blue / Petrol Blue Metallic

Warm Taupes

Black, White & Greys

Bold Accents

kichen kichen kichen kichen kichen
Loader

„Pojedyncza, wyróżniająca się funkcja kuchni może stworzyć oszałamiający efekt bez przeciążania przestrzeni”… Zainspiruj się i zobacz, jak Twoje pomysły będą wyglądać w Twojej kuchni. Nasz zespół projektowy stworzył program, dzięki czemu masz nieograniczone możliwości, aby dopasować się do Twojego indywidualnego stylu.

Krok pierwszy: Wybierz odcień mebli oraz blatu swojej kuchni, w zależności od stylu Twojego domu.

Krok drugi: Po lewej stronie są dostępne kolekcje kolorów TOPGLASS. Wybierz ten, który Ci się podoba, a następnie zobaczysz, jak wpasował się do wybranej kuchni. Następnie możesz zapisać swój ulubiony wybór, np : kawa z mlekiem

Krok trzeci: Skontaktuj się z nami, korzystając z CZAT NA ŻYWO lub PRZYCISKU na dole strony, a jeden z naszych pracowników skontaktuje się z Tobą, aby pomóc ci w realizacji zamówienia.

U nas otrzymasz GRATIS!

  • Wizualizacja po pomiarze
  • Szlifowanie krawędzi szkła
  • Dowolne zdjęcie z fotolia
  • Projekt paneli
Trwa wczytywanie