Jaki rodzaj szkła będzie dla mnie odpowiedni?

 

Uwzględnij przeznaczenie swoich szklanych paneli:

Standardowo do realizacji swych projektów używamy szkła hartowanego crystalwhite o grubości 4 mm.
W ofercie posiadamy również szkła o grubości 6 mm, 8 mm, 10mm i takie, które mogą być dostosowane do indywidualnych projektów lub potrzeb klientów.

W przypadku jeżeli:
~ panele będą znajdować się w kuchni blisko kuchenki gazowej, należy będzie użyć szkła hartowanego, które pozwoli zabezpieczyć powierzchnię panelu przed działaniem temperatury,
~ panele mają być utrzymane w śnieżnobiałej, bądź beżowej kolorystyce polecamy użyć szkła optiwhite.

Niezależnie od tego czy szkło będzie hartowane czy też nie, gwarantujemy, że każda tafla jest znakowana w sposób niezwykle precyzyjny, co z kolei przekłada się na wysoką jakość produktu.
W ramach usługi dodatkowo zapewniamy szlifowanie wszystkich tafli dookoła!

Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Nasze wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy przy realizacji wielu projektów pozwala nam świadczyć doradztwo na najwyższym poziomie. Poznając potrzeby klienta jesteśmy w stanie wybrać najlepsze rozwiązania, które będą spełniać wszystkie oczekiwania. Z miłą chęcią posłużmy pomocą i dobrą radą podczas wybierania odpowiedniego materiału, ale również motywu, który będzie dekoracją i dopełnieniem wnętrza.

 

Jak zamawiać?

Na początek- skontaktuj się z nami i ustal termin wizyty.

1. Oferujemy  wizytę naszych specjalistów, którzy dokonają pomiaru co do mm!
2. Dla Państwa wygody dojeżdżamy w umówione miejsce
3. Wymiary potrzebne do przygotowania szklanych paneli pobierane są po zamontowaniu mebli oraz blatów w Państwa domu.

Jako doświadczona firma możemy zapewnić swój profesjonalizm i szybkość działania.

 

Montaż

Szklane panele to również niezwykła szybkość i łatwość w montażu. Standardowy montaż paneli odbywa się przy pomocy specjalistycznego kleju. Najważniejsze, żeby ściana była równa i otynkowana- przed montażem nie trzeba poddawać ściany specjalnym zabiegom.

Dla Państwa wygody w naszym asortymencie znajduje się również klej, który potrzebny jest do montażu. Jedna tubka starcza na aż 0,5 m2 klejenia.
Klej jest odporny na działanie czynników zewnętrznych, co z kolei przekłada się na długotrwały i bezpieczny montaż paneli.

Wybór grafiki

Wybierając grafikę, która ma być umieszczona na wymarzonych szklanych panelach zapraszamy do odwiedzenia strony www.fotolia.pl
Różnorodne motywy i bogata dostępność grafiki sprawia, że każdy może znaleźć wymarzony wzór dla siebie.

Wybierając grafikę warto kierować się docelowymi wymiarami panelu oraz orientacją grafiki. Jeśli zamówiony panel ma być w orientacji poziomej, wybrana grafika musi być do tego przystosowana.

Dla Państwa stworzyliśmy poradnik w jaki sposób szukać odpowiedniej grafiki :

CHCE SZUKAĆ GRAFIKI

Wytyczne grafiki:

 

grafika